درباره ما

مهد و پیش دبستانی کودک پارسی با محیطی ایمن و شاد با رنگهایی جذاب و کودکانه زیر نظر سازمان بهزیستی و با تاییدیه وزارت بهداشت ودرمان ایران و مطابق با استاندارهای تعریف شده در بخشهای مختلف و گروههای سنی ( 6 ماهه تا 6 ساله ) شیرخوارنوپاکودکستان و پیش دبستانی 1و2 با تجهیزات ویزه  وفضای بازی استثنایی مسقف و باز مجهز به سیستم دوربین های مدار بسته پذیرایی کودکان می باشد.

این مرکز با پشتوانه مدیریتی قوی و علاقمند به امور کودکان توسط سمانه فروغی تأسیس و با مدیر مسئولی خانم روشنک سیف زاده نراقی با 30 سال سابقهء مدیریت و باکادری کار آزموده ودلسوز  و ممتخصص با تحصیلاتی مرتبت با کودکان , و برنامه های آموزشی نوین با همکاری پزشک مجموعه و ومشاوره روانشناسی بصورت تمام وقت و نیمه وقت  شروع به کار نمود.

 و در راستای کشف استعدادهای کودکان وتقویت وشکوفایی خلاقیت این دلبندان آموزشهایی با متد روز و تجربه ای عمیق در اختیار خانواده های محترم قرار می دهد .

آموزشهای عمومی

ریاضی , تقویت هوش , ادبیات کودکان , علوم همراه با آزمایشگاه و مربی کارگاه جداگانهمفاهیم ریاضیزبان آموزی , قصه گویی , سرود خوانی , کاردستی و کلاز , آموزش مهارتهای زندگی به همراه آموزش مطالب اخلاقی , اجتماعی و مذهبی تحت عنوان واحدهای کار بصورت کودک محور و با وسایل آموزشی و کمک آموزشی مطابق با تکنیکهای مدرن و روز جهان با گردشهای علمی و تفریحی .

آموزشهای فوق برنامه :

زبان انگلیسی :

زیر نظر مربیان با تجربه به صورت سمعی و بصری مطابق با روشها و تکنیکها پیشرفته همراه باکتاب وcd,پوستر و فلش کارت و بازی در 5 روز هفته

زبان فرانسه :

با همکاری کارشناس رشته مربوطه و هماهنگی با بخش فرهنگی سفارت با روش خاص وموفق همراه با نقاشی

آمادگی جسمانی :

بازیهای هوشمند مختص این گروه سنی زیر نظر مربی با تجربه و با مجوزاز فدراسیون ژیمناستیک وورزشهای همگانی

موسیقی 1 :

سرود خوانی و بازی همراه با موسیقی شاد کودکانه زیر نظر یکی از اساتید محبوب کودکان

موسیقی چوب زنی :

زیر نظر مربی با سابقه و کارشناس ارشد این رشته به منظور آشنایی و همنوازی و شعر خوانی کودکان وکشف استعداد آنان

موسیقی ارف :

آموزش نت همراه با بلز به کودکان علاقمند و مستعد

آموزش نقاشی :

بازی با رنگها وبه تصویر کشیدن ذهنیت کودکان از محیط اطراف و پرورش خلاقیت آنان با همراهی مربی با تجربه وزبده با مدرک کارشناسی .

آموزش فن بیان و تتأتر :

 در این کلاس کودکان قصه ها را به نمایش در آورده و به منظور تقویت بیان و اعتماد به نفس آنان و پرورش خلاقیت به همراهی مربی مجرب مرتبا تمرین ,در جشنها و بمناسبتهای مختلف اجرا خواهند داشت .

سفالگری :

بازی تفکر کودک است وبمنظور تقویت ماهیچه های دست وانگشتان وپرورش خلاقیت با گل رس زیر نظر مربی بازی کرده و هرآنچه را که ساخته رنگ کرده ولذت بسیار میبرند .

آموزش کامپیوتر :

از شناخت قطعات شروع وباروش جدید گام به گام با بازی پیش میروند . این کلاس مجهز به 6 سیستم بوده وکودکان خود مستقلا زیر نظر استاد مربوطه کامپیوتر کار مینماید .

کاراته :

زیر نظر قهرمان کشوری با کمر بند سیاه کلاس  آموزشی برگزار و کودکان به دریافت گواهینامه وکمربنداز فدراسیون کاراته نائل میگردند .

شطرنج :

زیر نظر قهرمان کشوری و مربی بین المللی کودکان میاموزند تا در این راستا در هر رقابتی پیروز گردند ( 4 سال به بالا)

Lego :

آموزش مهارتهای زندگی باهمکاری lego دانمارک وزیر نظر مستقیم آنان برای کودکان 4 سال به بالا ضمنا این مرکز همه روزه با صبحانه و غذای گرم تهیه شده در آشپزخانه ای صد درصد بهداشتی و عصرانه متنوع از ساعت 7 صبح لغایت 17 پذیرایی کودکان سما خواهد بود.

آسوده خاطر هستید وقتیکه کودکانتان با ما هستند .

 

با ما باشید

در طول روز از منزل و محل کار خود کودکانتان را دیده و بی شک  ما را تأیید خواهید نمود.